Ticaret Yapan KOBİ’ler İçin Çözümler

Efespro/KOBİ ürünü, Efespro ürün suiti içinden üretim faaliyetleri olmayan ya da ilk aşamada üretim hariç diğer süreçleri kapsayan bir bilgi sistemi arayışında olan KOBI’ler için gerekli modüller seçilerek yapılandırılmış bir hazır çözümdür.

İstenildiği takdirde, üretim süreçleri ile ilgili modüller kurulan yapıda hiçbir değişiklik yapılmasına gerek kalmadan ve oluşan kurumsal kültür korunarak eklenebilir. Önceden yapılandırılmış olması sayesinde proje kuruluş maliyetleri en aza indirgenerek ürünün satı fiyatı müşteriler için çok uygun bir seviyeye çekilmiştir.

Efespro/KOBİ geniş bir yelpaze altında büyümekte olan KOBİ’ler için kurumsal varlık yönetimi, finansal yönetim ya da personel yönetimi kapsamında gerçekleşen tüm süreçleri kolaylaştıran ve disipline eden bir kurumsal çözümdür.

Efespro/KOBİ içinde bulunan tüm ürünler tasarım aşamasından başlayarak bütünleşik çalışmaları için oluşturulmuşlardır. Veri tekrarını ve işlem tekrarını kurum içinde en aza indirgeyerek tüm süreçlerin standartlaşmasını sağlarlar. İhtiyaca göre belirlenen bileşenlerin seçilerek tamamen firmaya özel bir çözümün oluşturulmasını destekler.Aynı zamanda kurumsal kavramların zorlanmadan yerleşmesine yardımcı olur, verimliği artırır ve maliyetlerinizi kontrol etmenize, projeleri etkin olarak yönetmenize , etkinliğinizi iyileştirmek için her seviyede ölçme ve değerlendirme yapmanıza yardımcı olur.


Modüller

Standart olarak sunduğumuz modüller aşağıdadır.

Muhasebe

Muhasebe

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Finans Yönetimi

Finans Yönetimi

Fatura

Fatura

Satınalma

Satınalma

Cari Hesaplar

Cari Hesaplar

Satış

Satış

CRM

CRM

Maliyet

Maliyet


Seçimlik Uygulama ve Modüller

İş yapınıza göre aşağıdaki modülleri Efespro/KOBİ uygulamanıza dahil edebilirsiniz.

Sabit Kıymetler

Sabit Kıymetler

Dış Ticaret

Dış Ticaret

Hızlı Üretim

Hızlı Üretim

Banka Entegrasyonu

Banka Entegrasyonu