Hizmetler

Kurumsal bir yapıyı yönlendirecek bütünleşik bir bilgi sistemi söz konusu ise hedeflerinize planlanan şekilde varabilmeniz için projenizi uzmanlaşmış eğitim, danışmanlık ve diğer ihtiyaç duyacağınız hizmetlerle destekleyecek bir uzman firma ile çalışmak istersiniz.

ECHO profesyonel hizmetleri bilişim projerlinizde hedeflerinize kolay ulaşmanız için size yardımcı olurlar. İş ortaklarımızla birlikte konusunda uzman danışmanlar size bu konuda hizmet sunmaktadır. Bu danışmanlar yılların sağladığı deneyimlerin süzgecinden geçerek oluşmuş en iyi pratiklerlerin yarattığı metotlarla desteklenmektedir.


Danışmanlık

Danışmanlık

Danışmanlık

Disipline edilmiş metotlar konularında deneyim kazanmış uzmanlar tarafından uygulanarak, yürütülmekte olan projelerde hedeflenen sonuçlara varılmasını sağlar. İşletmeler, her sektörde, her yıl iş verimliliklerini artırmak için yatırım yapmaya devam ediyorlar. Bu yatırımlar daha çok pazarın değişkenliğine karşı uyum gösterme konusundaki yeteneklerini artırma yönünde oluyor. İnanıyoruz ki, yönlendirici ve yol gösterici katkılarımızla müşterilerimizin değişkenliğe karşı uyum göstermek için yaptıkları bu yatırımlarının en kısa sürede geri dönüşünü sağlayabiliyoruz. Müşterilerimizle bir takım olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar sonucunda öngörülen iş değişikliklerini yapmalarına katkıda bulunarak ölçülebilir yararlar sağlamak, yeteneklerimizi ve bilgilerimiz müşterilerimize aktarmak konusundaki iddaımızı sürdürüyoruz.

Bilgi Sistemleri stratejilerinin oluşturulması

Bu hizmet kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda bilgi sistemleri stratejilerinin oluşturulması çalışmalarını kapsar. Deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu çalışmalar sonucunda uzun vadeli Bilgi Sistemleri planlarınız hazırlanır. İşletmenizde gerçekleştirilen bu faaliyet süresince kurumunuzun bilgi sistemleri kültürünün belirlenmesine ve geliştirilmesine yönelik çalışmalar sonucunda hedefleriniz ve stratejileriniz belirlenir. En kısa sürede uygulamaya geçmenizi sağlamak için en az iki yıllık bir faaliyet planı oluşturulur.

Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

Echo tarafından sağlanan ürünlerin işletilmesi isterseniz Echo personeli tarafından gerçekleştirilir. Böylece hem risklerden korunmuş, hem de maliyetlerinizi en aza indirgemiş olursunuz.Efespro ürünleri ile ilgili destek hizmeti ilk altı ay içinde garanti kapsamı içinde sağlanmaktadır. Yardım Masası standart olarak Pazartesi-Cuma günleri 08:30-18:00 saatleri arasında telefon ile ve hat üstünden destek sağlamaktadır.

Garanti ya da bakım kaspamında olan müşterilerimizin yararlandığı hizmetler:

  • Yeni versiyon yüklemeleri
  • Mevzuat değişikliklerininden kaynaklanan güncellemeler
  • Yardım Masası hizmetlerinden yararlanma
  • İnternetten çağrı açma

Internetten çağrı açmak için kullanılan Efespro/eDestek Uygulaması garanti ve bakım anlaşması kapsamı içindedir. Kullanıcılar her türlü istek ve aksaklıkları web üstünden bağlanarak, Echo Bilişim'e, yazılı olarak iletebilirler. Böylece hata veya isteklerinin tarihçesi kayıt altına alınmış olur. Aynı zamanda cevap süresi kaydedilerek hizmet kalitesi ölçülebilir. Müşterilerimiz, talepleri ile ilgili her türlü işlemi ve hangi aşamada olduğunu web üzerinden izleyebilir, internet üzerinden ürün güncellenmesi yapılabilir.

Yerleştirme

Yerleştirme

Yerleştirme

Sorunsuz, hızlı ve ihtiyacı karşılayan yerleştirmeler, denenmiş metot ve pratikler kullanılarak konusunda uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Efespro danışmanları tarafından sağlanan proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri; Efespro ürünlerinin işletmenizde yüksek verimle kullanılmasını sağlamak için gerekli olan iş analizlerinin yapılmasını ve yapılan bu iş analizine göre en uygun modelin hazırlanması çalışmalarını kapsar.

Çözüm Geliştirme

Çözüm Geliştirme

Çözüm Geliştirme

Sistemin modüler yapısı, ihtiyaca özel eklemeler ve uyarlamalar yapmaya olanak vermektedir. Bu sayede hedeflediğiniz bilgi sistemine çok yakın bir sonuç elde etmeniz için talep edeceğiniz uyarlamalar ürün geliştirme ekibi tarafından değerlendirilir.

Eğitim

Eğitim

Eğitim

Gerekli olan eğitimler konularında deneyimli uzmanlar tarafından projelerin uygulanması sırasında ya da bilgi sistemlerinin güncel tutulamasının desteklenmesi için sürekli olarak sağlanır.

Hosting

Hosting

Hosting

Echo tarafından sağlanan ürünlerin işletilmesi isterseniz Echo personeli tarafından gerçekleştirilir. Böylece hem risklerden korunmuş, hem de maliyetlerinizi en aza indirgemiş olursunuz.