Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code

Volvo merkezi kimlik yönetimi sistemine Efespro/DCS dahil oldu.

Ekim 2016

Volvo merkezi kimlik yönetimi sistemine Efespro/DCS dahil oldu.

Vizyon

Echo Bilişim, genel kabul görmüş teknoloji standartlarının ve nesne yönelimli tekniklerin sağladığı bileşen yapısının ve servis odaklı mimarinin müşterileri için en iyi ve en etkili çözümleri oluşturacağına inanmaktadır. Servis odaklı bileşen mimarisinin desteklenmesi ile ulusal pazarda geliştirici rekabet oluşturarak, hem bu rekabetten müşterilerin yararlanmasını hem de uluslararası pazarda mücadele etmek için güç kazanmayı ve pay almayı amaçlamaktadır

Misyon

Yerel iş gücümüzle geliştirdiğimiz bileşen yapısına sahip iş çözümlerimizi ve proje gerçekleştirme pratiklerimizi yerel ve uluslararası iş ortaklarımızla birlikte ulusal ve uluslararası pazarda satıp, uygulayarak kar etmek.

Strateji

  • Karşılaşılan rekabette güçlü olmak için sektörel uzmanlaşmaya gitmek, iş çözümü geliştirilen sektörün önde gelen çözüm sağlayıcılarından olmak.
  • Ürünlerin teknolojik olarak sürekli geliştirilmesini sağlamak için mevcut uzman kaynağın en az dörtte birini arge faaliyetlerine ayırmak. Uluslararası teknoloji şirketlerinin ürünlerinden yararlanmak.
  • Ürünlerin orta ve küçük boyutlu işletmelerin oluşturuduğu pazardan daha fazla pay almasını sağlamak.
  • Ürün satışlarını iş ortakları üzerinden yapmak. İş ortaklarının satış gücünü artırmak için pazarlama faaliyetlerine destek olmak.
  • Müşterilerine danışmanlık, eğitim ve dış kaynak(outsourcing) hizmetlerini, geliştirilen ürünleri tamamlayıcı hizmetler olarak sunmak.
  • Kamuya yapılan özel yazılım projelerini desteklemek ve geliştirmek, kamu pazarındaki payı artırmak ve sürekliliği sağlamak için gerekli pazarlama ve iş geliştirme faaliyetlerini sürdürmek.